Anne baba olduktan sonra hayatımızda değişenler..

Anne baba olduktan sonra hayatımızda değişenler..
HAYALLER VE GERÇEKLER
Maalesef Her şey göründüğü kadar toz pembe olamıyor..
İlk anne olacağımızı öğrendiğimiz Dünya gözümüze çok farklı gelmiştir hemen hemen hepimizin. İşte hayaller kurarız, hayatımız şöyle değişecektir böyle değişecektir diye. Öyle ya, bebeğin aileye gelmesi ile her şey değişir. Ama başımıza ne geleceğini çok fazla da tahmin edemeyiz bir anlamda..
bebek-4
Bazılarımız, bebeğin cinsiyetini öğrenir öğrenmez, ileriye yönelik planlar yapmaya başlarız. Hatta abartarak, anaokulu planları yapmaya başlayanlar bile olabilir. Aslında yanlışı baştan yapıyoruz, plan yapılmaması gerekiyor bazı şeylerin.
4

Daha önceleri, dışarı çıkmak için 10 dakika da yeterli gelirken. Şimdi ise yarım gün bazen yetmeyebilir…
bebek

Cinsiyetini öğrendikten sonra, ilk hayal edilen yer bebek odasıdır. Her şeyi yerli yerine koyarız ve hep o şekilde kalacağını düşünürüz. Ama çok yanılırız.
bebek-1

Şöyle harika kahvaltılar yapacağız bebişimle diye düşünüyorsanız. Çok yanıldığınızı en kısa zamanda anlayacaksınız.

-bebek

Hamile kaldıktan sonra, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürüz. İlk altı ay, odasında değilde bizim yanımızda kalsın diye düşünürsünüz. Şöyle yanımızda yanıbaşımızda olsun kıyamam dersiniz. Ama o sizin yatagınızın 3/2 sini kaplayacaktır uzun bir süre..:)

bebek-

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica