2016’da, Terazi Burcu Neler Yaşayacak?

2016’da, Terazi Burcu Neler Yaşayacak?

Sevgili Terazi ve yükselen Teraziler, bu yıl hareketli ve aktif olacağınız bir çok alanda bir çok işi bir arada yürütmeniz söz konusu. 2016 yılında özellikle yılın ilk yarısı planlı olmak, organize hareket etmek yılın ikinci yarısını başarıyı yakalamak acısından çok önemli. Gecen yılın adeta acısını cıkarmak isteyeceksiniz bu yıl hem duygusal alanda hem de maddi alanda az ile yetinmek istemeyeceksiniz. Gecen yıl kendini geliştiren, temkinli ve planlı hareket eden Terazi burçları bu yıl biraz sabır gösterirlerse sonuç almaları kaçınılmaz olacak. Yeter ki siz fazla aceleci olmayın, sabredin ve izleyin göreceksiniz ki bazı şeyler sizin ayağınıza gelecek.

2016 yılının ilk ayından Ocak- Nisan ayına kadar olan zaman dilimde kendinizi hırslı ve atak hissedeceksiniz. Nisan ayına dikkat! Bu ayı iyi yönetirseniz sizin için daha faydalı olacaktır. 2016 yılının ilk yarısı bütün burçlarda olduğu gibi sizin için de zorlu geçecek, bu dönem birçok gezegenin bir arada veya art arda gerileme yapacağı için zorlu bir dönem olacak yılın ilk yarısı. Ama bu Temmuz ayında biteceği için plan ve projelerinizin bu aydan sonra yapmaya çalışın.

Birçok gezegenin bir arada veya art arda gerilemesi, devam eden işleri ve eksikleri tamamlamak adına uygundur. Ancak yeni adım atacağınız iş ve projeler için uygun bir dönem değildir. Bu yüzden her ne kadar isteseniz bile yeni adım atmamaya özen göstermelisiniz bu dönem, Temmuzdan sonra rahat hareket edebilirsiniz. Bu yüzden yılın ilk yarısını tamamlamanız gereken işlerinizi kendinizi yenileme gibi işlerinize zaman ayırmanız daha iyi olacaktır.
2016’da, Terazi Burcu Neler Yaşayacak

 

2016’da, aşk hayatı

2016’nın ilk yarısı, ilişkiler acısından da biraz hassas bir dönem yaşayacaksınız, özellikle Nisan-Temmuz arası, bekar Teraziler yeni bir ilişkiye başlayabilir, bu dönemde olaylara çok yönlü yaklaşmanızı öneririz. Bu yılın ikinci yarısı, Temmuzdan sonra dengeler yerine oturacak. Ve siz sevgili Teraziler aşkta daha dengeli, esnek ve dikkat çekici olacaksınız. Eylül ve Aralık ayları, ilgi çekici, evlilik, beraberlik, ilişkide romantizm açısından uygun dönemlerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica