2016’da Kova Burcunda Neler Yaşayacak?

Merhaba sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar, 2016 yılında aniden gelişecek olaylara acık olacaksınız. Bu yıl önemli dönüşümlere gebe, Özellikle yükseleni Kova burcu olanlar bu yıl kariyer başta olmak üzere önemli dönüşümler söz konusu. 2016 yılında gelişen ani değişimler yüzünden planlarınızda sıklıkla değişiklik yapmak zorunda kalabileceksiniz. Bu yıl tedbiri elden bırakmamak gerekiyor, genel anlamda bilmediğiniz her konudan kaçınmanız gerektiğini vurguluyor bu yıl. 2016 yılı, adeta kader değişikliği olacak gibi, uzun süredir beklediğiniz umut ettiğiniz bir çok şey bu yıl gerçekleşecek. örnek vermek gerekirse, iş ortaklıkları, evlilik, veya yurt dışı ile ilgili konularda şanslı olacağınız bir deönem olacak sizin için.
Özellikle Şubat ayından itibaren Eylül ayına kadar, hayatınızda köklü değişimler, uzun yolculuklar ki bu yolculuğu uzun zamandır düşünüyordunuz. Dil öğrenmek, yurt dışında eğitim almak seminerlere katılmak farklı alanlarda eğitim almak bunların başlıcaları olabilir, sevgili Kova burcu kısaca çok aktif bir sene yaşayacaksınız.
2016 senesi, dikkat etmeniz gereken konuların başında planlı hareket etmeniz geliyor, evet bu yıl ne ekti iseniz onu biceceksiniz ama dikkatli olmakta fayda var. Yılın ilk yarısı yurtdışı, evlilik, ortaklı işler, eğitim konuları açısından çok şanslı bir dönem olacak, ikinci yarısı ise miras, eğitim konuları, evlilik, alacaklarınızı toplamak gibi güzel sonuçlar alacağınız bir süreç olacak.

2016'da Kova Burcunda Neler Yaşayacak

2016’da Aşk Hayatı

Bu sene, uzun süreli ilişkiler ve evlilikler yılı olacak sizin için. Bu yıl aşk hayatınızda sürprizler yaşayacaksınız, aman dikkat bu süprizler başınızı döndürüp size ani kararlar almanızı sağlayabilir. Bu yüzden temkinli kararlar vermeye özen gösteriniz, ani gelişmeler derken olan ilişkinizi bitirip hemen başka bir ilişki içine girip ani karar verip evlenebilirsiniz. 2016 da aşkta kadersel etkilerin rolü çok büyük, farklı kültürden bir kişi ile tanışabilirsiniz. Mart ve Şubat ayında beraber olduğunuz kişiyi çok irdeleyebilirsiniz, bu da doğal olarak ilişkinizde dalgalanmalara yol açabilir. Bu yıl 30 Ağustos – 22 Eylül arasında gerçekleşek Merkür gerilemesi, sizi ve ilişkinizi biraz zorlayabilir hatta kriz eşiğine sizi getirebilir. Bu yüzden esnek olmaya çalışmalısınız eğer değer veriyorsanız ilişkinize.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica