kadincasayfa.com

2016’da, Başak Burcu Neler Yaşayacak?

2016’da, Başak Burcu Neler Yaşayacak?

2016’da, Başak Burcu Neler Yaşayacak?

Sevgili Başaklar 2016’nın ilk yarısı yakın çevrenizin kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile ilgili konulara yoğunlaşacağınız bire dönem söz konusu. Yılın ilk bölümü özellikle Ocakla Mart arasında çocuk ve çocuklarınızla ilgili eski konular birikmiş meseleler yüzleşmeniz gerekebilir. Yakın çevreniz ve çocuklarla ilgili bir zamanlar üstünü örttüğünüz meseler bu yılın ilk yarısı sizi rahatsız edebilir günlük koşuşturmasının arasına girecek ve ister istemez ele almak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal konular da ise bu yılın ilk yarısı fazla şartları zorlamamalısınız, olayları biraz gidişine bırakmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. 2016’da, içsel gerginlikler ve şartları zorlamaya yatkın olacaksınız, bu yüzden duygusal hassasiyetleri yaşayamamak için özellikle Ağustos ayına kadar mümkün olduğunca esnek ve sakin olmaya önem vermelisiniz. Ele aldığınız konularda, bin düşünüp bir karar vermeye özen göstermelisiniz. Bu yıl, gelişim göstermek, kendinizi içsel olarak büyütmek adına önünüze güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 2016 yılının ikinci yılı ise parasal konularda, fırsatlar bulabilir, parasal konularında gelişimler yaşayabilirsiniz.

Gelelim 2016’nın ikinci yarısına, bu dönem ele aldığınız her konuyu önemseyerek ve severek yapmak isteyeceksiniz, aynı zamanda kendinizi daha iyi ifade etmek için de geliştirmeye yöneleceksiniz. Farkındalıklarınız artacak ve bu dönem ruhsal konulara eğilmeniz söz konusu. Bu yılın ikinci yarısı şans ve bereket kapısı acık görünüyorken, ilk yarısı daha çok gelişme gösterip hazırlanma süreci gibi görülebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

2016'da, Başak Burcu Neler Yaşayacak

 

2016’da, Başak Burcu için, aşk hayatı

Sevgili Başak burçları, eğer ciddi bir ilişki beklentiniz var ise, 1 – 25 Nisan arası ile 25 Ağustos – 20 Eylül arası adım atabilirler. Fakat bu tarihler arasında, Nisan ayında diğer gezegenlerden gelen etkilerinden gelecek olan karışık enerjilere biraz dikkatli olmalarında fayda var. Bu dönem dikkatli ve akılcı hareket etmeniz gerekiyor.

Bu senenin, ikinci yarısında taşların daha iyi oturduğunu göreceksiniz, ilk yarıda ki dalgalı etkilerin durulacağını göreceksiniz. Daha net kararlar vereceksiniz, yılın ikinci yarısında. Yeni bir ilişkiye başlamak, evlilik kararı, çok emin olamadığınız bir ilişkiyi bitirme söz konusu olacak. Hatta bu yılın ilk yarısı Mart ayında gerçekleşecek Güneş tutulması hareketlenen duygusal etki, yılın ikinci yarısında 16 Eylül’deki son Ay tutulması ile bir anlamda olgunlaşacak.

2016 yılında genel olarak değişim etkileri öne çıkacak, bu yıl ilişkilere bakış acınız yenilenecek.

0/5 (0 Reviews)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica